Titles you rated
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0