Series
Ratings
19
Abnormal SummitRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
Good DoctorRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0