Series
Ratings
26
Lupin Part 2Rated ★ 2.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
Into the NightRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0