Series
Ratings
301
Mr. PlanktonRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 2.5
Beat CoinRated ★ 3.0
Tadaima, OkaeriRated ★ 0.5
Jazz for TwoRated ★ 0.5- With My Dear BroRated ★ 0.5
The Red TeacherRated ★ 3.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 2.0
A Man Who Defies the World of BL Season 2Rated ★ 2.0
I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 3.5
A Breeze of LoveRated ★ 2.5
Love for Love's SakeRated ★ 2.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 2.0
Our Dating SimRated ★ 2.5
Pornographer - Spring LifeRated ★ 3.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0- Follow The WindRated ★ 2.0
ClickbaitRated ★ 4.0