Series
Ratings
15
The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 5.0
Solar OppositesRated ★ 4.5
Solar OppositesRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5