Series
Ratings
52
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5