Movies
Ratings
36
OldboyRated ★ 2.5
My Name Is KhanRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 2.0
HerRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0