Series
Ratings
109
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Kingdom Season 5Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 3Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5