Movies
Ratings
125
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5
The VowRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
The InterviewRated ★ 1.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 2.5