Series
Ratings
148
Little WomenRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 4.0
- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 4.5- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.5
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5- BossRated ★ 4.5