Movies
Ratings
102
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0- 2112: The Birth of DoraemonRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.0