Movies
Ratings
1058
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.5
The Legend of HeiRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
ZiamRated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 3.5
Bayside Shakedown 2Rated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
You're Under Arrest: The MovieRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.5
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.0
HydraRated ★ 0.5