Series
Ratings
187
Breaking BadRated ★ 3.0
Sonny BoyRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Midnight MassRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 1.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
Long VacationRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 1.5