Series
Ratings
828
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.5
K-foodie meets J-foodie Season 4Rated ★ 3.0
One Piece Season 2Rated ★ 3.5- 원피스 33기Rated ★ 4.0
Wonder ManRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- KiteRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 3.0
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.5- Hazbin Hotel Season 2Rated ★ 3.5
K-foodie meets J-foodie Season 3Rated ★ 3.0
Star Wars: Visions Season 3Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0