Titles you rated
SKY CastleRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 2.0
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
All About My RomanceRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0