Series
Ratings
50
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5- MonsterRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0- #homequakeRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.0
KatanagatariRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 2.5
- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.5