Series
Ratings
26
Blue TowerRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5