Series
Ratings
24
Two WeeksRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.0
LastRated ★ 4.0- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0