Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
RevenantRated ★ 1.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Person of Interest Season 3Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 5Rated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
My Horrible BossRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The MissingRated ★ 2.0
Wild RomanceRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 2.0