Movies
Ratings
238
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
The Gold RushRated ★ 4.0
City LightsRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.0