Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 1.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Ranma1/2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0