Movies
Ratings
1836
Project Hail MaryRated ★ 4.0- Ghost TrainRated ★ 2.0
나쁜계집애: 달려라 하니Rated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
FanaticRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Wind River Director's CutRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5