Series
Ratings
29
The Tatami GalaxyRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Fate/strange FakeRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Fate/Grand Order Absolute Demonic Front: BabyloniaRated ★ 4.0
Crisis JungRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 1.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 1.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0