Series
Ratings
20
Hot SpotRated ★ 5.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.0
Dr. STORKSRated ★ 3.0
DearestRated ★ 2.5
SilentRated ★ 2.0
DestinyRated ★ 1.0
First LoveRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
UnorthodoxRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
When I Fly Towards YouRated ★ 3.5
Hidden LoveRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 1.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0