Movies
Ratings
105
Asteroid CityRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 2.0
The Green RayRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
HerRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0