Series
Ratings
39
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 5.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
BridgertonRated ★ 2.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
WayneRated ★ 4.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
High School Musical: The Musical - The Series Season 4Rated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 4.5
Good Omens Season 2Rated ★ 4.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 4.5