Series
Ratings
71
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 5.0
Hidden LoveRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0
My DearestRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Good Bad MotherRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5