Series
Ratings
12
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Serial Experiments LainRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Scum's WishRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 2.5- 고래의 아이들은 모래 위에서 노래를 부른다Rated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0