Movies
Ratings
650
Sing StreetRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
PupariaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Tragedy of MacbethRated ★ 4.5
Rosemary's BabyRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0