Series
Ratings
30
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5