Series
Ratings
129
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Baek-packer Season 1Rated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.5
MonstrousRated ★ 1.5
Blue LockRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Military Prosecutor DobermanRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Oblivion BatteryRated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0