Movies
Ratings
364
Project Hail MaryRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Secret(working title)Rated ★ 2.0
JawsRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5