Series
Ratings
143
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 2.5
Melo MovieRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0