Titles you rated
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 2.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 2.5
My DearestRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Dear XRated ★ 2.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0