Series
Ratings
41
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Our MovieRated ★ 3.5
Singles' InfernoRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 2.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.0