Movies
Ratings
29
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0