Series
Ratings
224
Makubes no 23 jiRated ★ 5.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Glass HeartRated ★ 4.0
Princess JellyfishRated ★ 2.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.0
Grand BlueRated ★ 4.0
Grand Blue Season 2Rated ★ 4.0
Police in a PodRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
Sasaki and MiyanoRated ★ 4.0
The Millionaire Detective – Balance: UnlimitedRated ★ 3.5
Heaven's Design TeamRated ★ 5.0- Ron Kamonohashi's Forbidden DeductionsRated ★ 3.0
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 5.0
Backflip!!Rated ★ 4.0
SK8 the InfinityRated ★ 4.0