Movies
Ratings
621
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
Luckiest Girl AliveRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5