Series
Ratings
52
The Art of SarahRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Dead to MeRated ★ 4.0
See You in My 19th LifeRated ★ 3.5
Singapore SocialRated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 5.0