Series
Ratings
13
Slayers RevolutionRated ★ 2.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 2.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Planet EarthRated ★ 4.0- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- Sherlock UncoveredRated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 3.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.0