Series
Ratings
35
Winter SonataRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
GothamRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5