Movies
Ratings
398
Cold FishRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
FlawlessRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.0
CapoteRated ★ 4.5
God's PocketRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 4.5
CureRated ★ 4.5
Synecdoche, New YorkRated ★ 4.0
Election 2Rated ★ 4.0
ElectionRated ★ 4.0
The Blood of WolvesRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
A Most Wanted ManRated ★ 4.5