Movies
Ratings
74
DriveRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The Unknown GirlRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
BiutifulRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.0