Series
Ratings
50
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 3.5
BANANA FISHRated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.0
Slow TrainRated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
Sound! Euphonium 3Rated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.0- Sound! EuphoniumRated ★ 4.5
- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5- K-ON!!Rated ★ 4.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Lycoris RecoilRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Love Live! Nijigasaki High School Idol ClubRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.0