Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0- Because I ReallyRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.0- QueenRated ★ 3.0
PapaRated ★ 3.0
MRated ★ 4.0
The Great White TowerRated ★ 4.0- Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.5
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.0
Mom and SisterRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.0- Housewife's RebellionRated ★ 2.0
- GeomiRated ★ 4.0
MisaengmulRated ★ 2.0
Wedding DressRated ★ 3.0- Daughters of a Rich FamilyRated ★ 3.0