Series
Ratings
100- Jang Nok-sooRated ★ 4.0
- Forever YoursRated ★ 4.5
- ModelRated ★ 4.5
Meteor GardenRated ★ 4.0- The Great AmbitionRated ★ 4.5
Did We Really Love?Rated ★ 3.0
Stock FlowerRated ★ 4.0
Winter BirdRated ★ 3.5- Ad MadnessRated ★ 3.5
- Paper CraneRated ★ 3.5
Tough Guy's LoveRated ★ 3.5- Terms of EndearmentRated ★ 3.0
Glass SlippersRated ★ 4.0- First LoveRated ★ 4.0
One Fine DayRated ★ 3.5- Sad Love StoryRated ★ 3.0
- Mr. QRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
MRated ★ 3.0
Beyond the CloudsRated ★ 2.0