Series
Ratings
16
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- 5minstealer: Dad! Where Are We Going?Rated ★ 5.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0