Movies
Ratings
339
Casino RoyaleRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
DaredevilRated ★ 2.0
PriestRated ★ 1.5
The EyeRated ★ 1.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 2.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 2.0- SpliceRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
Don JonRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The LookoutRated ★ 3.0