Titles you rated
The Last Summoner Japanese Ver.Rated ★ 2.5
Hell Mode: The Hardcore Gamer Dominates in Another World with Garbage BalancingRated ★ 3.0
Dahlia in BloomRated ★ 3.0
Tales of Wedding Rings Season 2Rated ★ 2.5
Tales of Wedding RingsRated ★ 3.0
The Banished Court Magician Aims to Become the StrongestRated ★ 2.5
Be Stronger! New SagaRated ★ 3.0
An Archdemon's Dilemma: How to Love Your Elf BrideRated ★ 3.0- Let This Grieving Soul Retire! Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Let This Grieving Soul Retire!Rated ★ 4.0
暗殺者である俺のステータスが勇者よりも明らかに強いのだがRated ★ 4.0
Backstabbed in a Backwater Dungeon: My Trusted Companions Tried to Kill Me, But Thanks to the Gift of an Unlimited Gacha I Got LVL 9999 Friends and Am Out For Revenge on My Former Party Members and the WorldRated ★ 3.0
A Gatherer's Adventure in IsekaiRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Mushoku no Eiyū: Betsu ni Skill Nanka Iranakattan da gaRated ★ 0.5
CLEVATESSRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 3.0
The Shy Hero and the Assassin PrincessesRated ★ 3.5
Restaurant to Another World Season 2Rated ★ 3.5