Movies
Ratings
873
Don't Look UpRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0